00
dni do Konferencji

CERTYFIKAT SPEŁNIENIA WYMOGÓW ETYCZNYCH

Zobacz/Pobierz

Zaproszenie Zarządu Sekcji

Szanowni Państwo, Drodzy Członkowie i Sympatycy SENiT PTK

Od wielu lat spotykamy się, najpierw w Kościelisku, od kilku lat w Zakopanem. Zgłębiamy tajniki nauki zwanej elektrokardiologią w jej bardzo różnych aspektach. Teraz spotkamy się już po raz dwudziesty piąty! To dowodzi jak ważna, potrzebna, ale również ciekawa i fascynująca jest elektrokardiologia. Potwierdza to również stale rosnąca liczba uczestników Konferencji i członków Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny PTK.

Zapraszamy ponownie na kolejne Kasprowisko, tym razem Jubileuszowe, które odbędzie się w dniach 6-9.03.2019 w Hotelu Mercure w Zakopanem. Ponownie będziemy dyskutować o zagadkach EKG, przyglądać się ciekawym zapisom, wspólnie je analizować. Jak zawsze będzie czas na zapoznanie się z nowymi technologiami i nowinkami współczesnej elektrokardiologii. To wszystko odbywać się będzie pod przewodnim hasłem „25 lat minęło, a elektrokardiologia nadal ciekawa i aktualna!”

Program naukowy tworzymy tak, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Postaramy się wypełnić go ciekawymi sesjami dydaktycznymi, jak również tak bardzo przez Was lubianymi – sesjami praktycznymi, pozwalającymi na aktywne uczestnictwo i dzielenie się swoimi uwagami i doświadczeniami. W czasie wszystkich tych sesji, jak zawsze na naszych konferencjach, można nie tylko posłuchać wykładów najlepszych specjalistów – ekspertów elektrokardiologii, ale również zadać im pytanie, czy prosić ich o wyjaśnienie jakiegoś trudnego problemu czy budzącego wątpliwości przypadku klinicznego.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w marcu!

Przewodniczący Komitetu Naukowego
Przewodniczący SENiT PTK
dr hab.n.med. Krzysztof Szydło

Ta konferencja to nie tylko okazja do poszerzania swojej wiedzy, ale również możliwość spotkania się, porozmawiania o problemach innych niż zawodowe i naukowe. W czasie tego wyjątkowego, Jubileuszowego Spotkania musi być czas na jedno i drugie. Stąd motto naszego spotkania
„25 lat minęło, a elektrokardiologia nadal ciekawa i aktualna!”

Przewodniczący Komitetu Naukowego
Przewodniczący SENiT PTK
dr hab.n.med. Krzysztof Szydło

Zaproszenie Komitetu Organizacyjnego

Szanowni Państwo!

To dla mnie wielki zaszczyt przewodniczyć Komitetowi Organizacyjnemu XXV Konferencji SENiT Kasprowisko 2019. Jak wiecie, nasza doroczna konferencja odbędzie się po raz 25., czeka nas więc piękny jubileusz. Dodatkowo mały jubileusz obchodzi Kasprowisko, bo Hotel Mercure Kasprowy Zakopane będzie gościł nasze spotkanie po raz piąty! Jak pamiętają stali bywalcy, wcześniej przez 20 lat było “Kościelisko”, a gościł nas niezapomniany WDW.

Dwadzieścia pięć lat to dużo i mało. Człowiek w takim wieku kończy studiować, zaczyna pracę zawodową. Z młodości przechodzi niepostrzeżenie w wiek dorosły. Myślę, że konferencja SENIT dorosłość osiągnęła już wcześniej, teraz tylko systematycznie rozwija się i rośnie. Przybywa nam uczestników i stałych, zaprzyjaźnionych bywalców, w skali ogólnopolskiej staliśmy się trzecią co do wielkości konferencją kardiologiczną w kalendarzu.

To wszystko zobowiązuje, dlatego też zaplanowana na 6-9 marca 2019 roku Konferencja będzie pod wieloma względami wyjątkowa. Planujemy dla uczestników wiele specjalnych atrakcji, przede wszystkim naukowych, ale też i jubileuszowych, przewidzieliśmy między innymi specjalną Galę XXV-lecia, w czasie której czeka Was moc wrażeń, będzie też Sesja “Specjalna Niespodzianka Sponsora Głównego”, nadzwyczajne wydanie Maratonu EKG, którego tematem będzie liczba “25” i wiele wiele innych. Ważnym elementem Konferencji będą wybory nowych władz Sekcji, na które już dziś wszystkich naszych członków serdecznie zapraszamy.

Rejestracja na Konferencję wraz z możliwością rezerwowania noclegów w Hotelu Kasprowy otwarta zostanie 15 września. Spodziewając się sporego zainteresowania konferencją i noclegami sugerujemy nie zwlekać z rejestracją, bo centrum kongresowe nie jest z gumy i ilość uczestników Kasprowiska musi być ograniczona.

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia w marcu w Zakopanem!

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Bartosz Szafran

Spodziewając się sporego zainteresowania konferencją i noclegami sugerujemy nie zwlekać z rejestracją, bo centrum kongresowe nie jest z gumy i ilość uczestników Kasprowiska musi być ograniczona.

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Bartosz Szafran

March 6, 2019

Walne Zgromadzenie członków SENiT PTK - I termin

Maraton EKG - Część I

"25"

Walne Zgromadzenie członków SENiT PTK - II termin

Maraton EKG - część II

"25"

March 7, 2019

Sesje naukowe i dydaktyczne, warsztaty, sesje sponsorowane

Sesja Specjalna z okazji 25-lecia Konferencji SENiT Kościelisko/Kasprowisko

Uroczysta kolacja finansowana ze środków własnych organizatora (SENiT PTK)

March 8, 2019

Sesje naukowe i dydaktyczne, warsztaty, sesje sponsorowane

March 9, 2019

Sesje naukowe i dydaktyczne, warsztaty, sesje sponsorowane

Koleżanki i Koledzy,

Zapraszam na Maraton EKG - tradycyjnie już na inaugurację corocznej Konferencji SENiT. To będzie 25 konferencja i z tego powodu tematem przewodnim Maratonu jest liczba "25" (można też wykorzystać kolor srebrny - "srebrne gody" jako wątek przewodni). Trzeba to wykorzystać w prezentacji przypadku ale nie może chodzić o przesuw EKG. Pozostawiam szerokie pole dla Waszej kreatywności. Zapraszam do przysyłania przypadków opartych o wszelkiego rodzaju zapisy EKG - spoczynkowe, długotrwałe, wysiłkowe, event, EGM, ze smarftona, tabletu, komputera.

Krótki opis przypadku z kluczowym zapisem (zapisami) proszę nadsyłać na adres ekg@ikard.pl w terminie do 31.12.2018. Proszę zaznaczyć kategorię potencjalnego Prezentera - Debiutant czy "Recydywista".

Do zobaczenia na Kasprowisku!

Rafał Baranowski

All Inclusive

All One
Zawiera nocleg w pokoju jednoosobowym w dniach 6-9 marca, opłatę zjazdową i pełne wyżywienie w Hotelu Kasprowy

Konieczność wniesienia opłaty do 20 grudnia 2018
 • 1900PLN

All Two
Zawiera nocleg w pokoju dwuosobowym dla 2 osób w dniach 6-9 marca, opłatę zjazdową i pełne wyżywienie w Hotelu Kasprowy dla 2 osób

Konieczność wniesienia opłaty do 20 grudnia 2018
 • 2900PLN

Fee and Food
Zawiera opłatę zjazdową oraz wszystkie posiłki z wyjątkiem śniadań w dniach 6-9 marca.

do 15 stycznia: 700PLN
Po 15 stycznia: 800PLN

Opłaty

Opłata zjazdowa
Zawiera lunch i kolację w Czwartek 7 marca.

Do 15 stycznia:
 • Członkowie SENiT - 450PLN
 • Nie członkowie SENiT - 550PLN
Do 3 marca:
 • Członkowie SENiT - 550PLN
 • Nie członkowie SENiT - 650PLN
 • Na miejscu - 700PLN

Pozostałe stawki

 • Studenci - 100PLN
 • Osoba towarzysząca
  (udział w impr. towarzyszących) - 350PLN
 • Pielęgniarki, ratownicy medyczni, technicy medyczni, członkowie SENiT lub SPiTM - 200PLN
 • Uczestnik warsztatów „Cardiology Meets Physics and Mathematics” nie będący lekarzem - 250PLN
 • Pierwszy autor przyjętej pracy - 50%
 • Obiadokolacja w środę 6 marca - 70PLN
 • Lunch piątek 8 marca lub sobota 9 marca - 60PLN
 • Kolacja w piątek 8 marca - 90 PLN

Rezygnacja

Do 15 stycznia:
 • Zwracamy 100% opłaty zjazdowej
Od 15 stycznia do 15 lutego:
 • Zwracamy 50% opłaty zjazdowej
Po 15 lutego:
 • nie zwracamy opłaty zjazdowej

25

Edycja

850

Uczestników

120

Wykładowców

60

Sesji

Sponsorów zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu

Kontakt

Miejsce obrad

Zapraszamy do Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem

Hotel Mercure Kasprowy w Zakopanem - Sale konferencyjne

Doskonale wyposażone centrum konferencyjne, świetna kuchnia i przepiękny widok na panoramę Tatr - położony w samym sercu gór Hotel Kasprowy słynie z najwyższej jakości oferowanych usług. Mieści się tu aż 13 przestronnych, profesjonalnie przygotowanych i wyposażonych sal konferencyjnych w hotelu, które łącznie pomieszczą nawet 1150 osób. Hotel dysponuje zewnętrznym parkingiem i garażem, łącznie posiadając 230 miejsc parkingowych.

Polecane hotele

Hotel Aquarion

ul. Jagiellońska 29, 34-500 Zakopane

Hotel Aquarion **** to elegancki, czterogwiazdkowy obiekt zlokalizowany przy ulicy Jagiellońskiej w Zakopanem. Kilkuminutowy spacer dzieli go od serca Zakopanego - ulicy Krupówki. Z głównego dworca autobusowego i kolejowego, do Hotelu Aquarion jest jedynie 500 metrów, natomiast do Hotelu Mercure Kasprowy – niespełna 4 km. Obiekt oferuje 136 komfortowych, klimatyzowanych i bogato wyposażonych pokoi. Na jego terenie znajduje się lobby bar ze wspaniałym widokiem, a także restauracja, której odwiedzenie gwarantuje niezwykłe doznania smakowe oraz wizualne.

Hotelowi Goście, w każdej dobie pobytu, mogą przez jedną godzinę korzystać z wodnych atrakcji Aqua Parku Zakopane – udając się tam korytarzem, który bezpośrednio łączy oba obiekty. Dodatkowo do dyspozycji Gości Hotelu Aquarion są dwie sauny oraz salka cardio.

Dla uczestników Kasprowiska specjalna cena!
Pokój 1 osobowy: 360zł/doba/BB
Pokój 2 osobowy: 405zł/doba/BB

Hotel Wersal

ul. Tetmajera 14A, 34-500 Zakopane

Hotel Wersal *** to trzygwiazdkowy obiekt zlokalizowany przy ulicy Tetmajera w Zakopanem. Od Krupówek dzieli go zaledwie 300 metrów. Z głównego dworca autobusowego i kolejowego do Hotelu Wersal jest zaledwie 1000 metrów, a do Hotelu Mercure Kasprowy – zaledwie 3km. Obiekt oferuje 45 komfortowych i przestronnych pokoi. W hotelowym klubie mogą Państwo spędzić miłe popołudnie przy pysznych deserach i świetnej kawie. Wieczory uświetni doskonałe wino oraz szeroki wybór innych alkoholi. W hotelu Wersal znajduje się również restauracja specjalizująca się w regionalnych przepisach. Znakomita jakość potraw zawdzięczana jest szefowi kuchni, który wykorzystuje lokalne produkty do przygotowania dań, które zachwycają.

Dla uczestników Kasprowiska specjalna cena!
Pokój 1 osobowy: 185zł/doba/BB
Pokój 2 osobowy: 285zł/doba/BB